درباره ما

درباره ما

ما در این سایت علاوه بر یک سری مقالات و اخبار در مورد مارکتینگ و در زمینه دیجیتال، محصولات/خدمات مارکتینگ و دیجیتال را با کیفیت بالا برای مشتریان و همکاران ارائه می نماییم. خدمات دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، ارائه محصولات دیجیتال (مانند وبلاگ حرفه ای برای سایت شرکت شما…) و بسیاری محصولات و خدمات دیجیتالی و بیزینسی دیگر.

فعالیت های ما تماما در قالب کسب و کار مجازی می گنجد؛ اگر چه مشتریان و همکاران ما هم مجازی و هم غیر مجازی هستند چراکه خدمات مارکتینگ و کسب و کار حرفه ای، استراتژیک پلن کوتاه-مدت و بلند-مدت، دیجیتال مارکتینگ هوشمند و داینامیک، تبلیغات اینترنتی، تولید محتوا و افزایش ترافیک و رنکینگ وبسایت، طراحی و چاپ ست اداری، بیلبورد های تبلیغاتی، تبلیغات تلویزیونی و یا پیامکی،… همگی برای کسب و کار های فیزیکی و دیجیتال، سنتی و مدرن، آنلاین یا آفلاین، می تواند کاربردهای مفید و نتیجه های بسیار خوبی داشته باشد.

Cf SMP logo

 

 خدمات بازار، مشتریان و همکاران ما

محورهای اصلی تعاملات و فعالیت ها در اینجا می باشند:

1- خدمات بازار مرکز تجارت دیجیتال:

اینجا وبسایت خدمات بازار 2018 مارکتینگ است که هفتمین وبسایت استارتاپ کالیفورنیوم اسمارت مارکتینگ پلنر می باشد. ما پلن های هوشمند مارکتینگ که مشتری-محور باشند را می توانیم به عنوان بخش ویژه خدمات خود به هر کسب و کاری ارائه نماییم که در آن استراتژی های دیجیتال کارکتینگ هوشمند و داینامیک طراحی و پیاده سازی گردد. برای اطلاعات بیشتر در مورد اهداف و برنامه های استارتاپ، به وبسایت رسمی آن مراجعه فرمایید:

www.CfSMP.ir

ما در اینجا یک پلتفرم پیشرفته برای عرضه خدمات مارکتینگ و سرویس های دیجیتال طراحی و ایجاد نموده ایم تا بتوان با کیفیت بالا و به سادگی خرید و فروش خدمات دیجیتال مارکتینگ، اینترنت مارکتینگ، توسعه کسب و کار… را به شرکت ها، سازمان ها، موسسات، استارتاپ ها، سایت ها، اپلیکیشن های ایرانی… ارائه نمود. لذا اینجا تبدیل به یک مرکز تجارت دیجیتال شده است که در فروشگاه خدمات، ما و سایر فروشندگان می توانند خدمات خاص و با کیفیت بالا عرضه نمایند.

برای آگاهی از ضوابط و نحوه همکاری به صفحه شرایط و قوانین خدمات مراجعه فرمایید.

 

2- مشتریان و متقاضیان خدمات:

این وبسایت یک بازار خدمات، با چندین فروشنده و ارائه دهنده خوب و متفاوت است که مشتریان می توانند از هر فروشنده ای دوست داشتند زیر نظر ما خرید نمایند و ما با نظارت بر کیفیت نتیجه نهایی محصولات/خدمات، سعی در کمک به هر چه راضی تر نگه داشتن مشتریان وفادار خود داریم، چون هدف ما رضایت مشتریان است و متاسفانه تعداد زیادی از آژانس های مارکتینگ و دیجیتال، اهمیتی به نتیجه کار و رضایت مشتری نمی دهند؛ ولی ما تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات با کیفیت بالا و متمایز انجام می دهیم. مشتریان هم می توانند از فروشگاه های ما (فروشنده هایی که با نام info@2018Marketing.ir, SMP@2018marketing.com, info@CfSMP.ir) مستقیما خدماتی را خریداری کنند، هم می توانند از محصولات/خدماتی که در این  وبسایت موجود است از طریق سایر فروشگاه های زیر مجموعه خرید نمایند.

ما حتی سیستم رقابتی “یک محصول/خدمت – چندین فروشنده” را نیز پیاده سازی نموده ایم تا مشتریان مجبور نباشند از فروشنده ای که خدمات خوبی ارائه نمی کند خرید نمایند و به سرعت فروشندگان دیگر بتوانند همان محصول/خدمت را سریعا در صورت توانایی کافی عرضه نمایند. بنابراین مشتریان بازار خدمات ما، می توانند از هر ارائه دهنده/فروشنده ای که دوست داشتند خرید نمایند که این رقابت باعث کاهش قیمت عرضه نیز می گردد.

ما در صورت عدم رضایت مشتری، در حالیکه خدمات ارائه شده مطابق با وعده های داده شده از طرف فروشنده نباشد، معامله را کنسل و پول مشتری را به وی باز می گردانیم. برای اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط و قوانین خدمات مراجعه فرمایید.

 

3- فروشندگان و همکاران فروش:

همکاران ما می توانند افراد حقیقی یا حقوقی مختلف باشند، مانند یک فریلنسر یا یک سازمان …، که هم می توانند به عنوان ارائه دهنده سرویس های مارکتینگ یا فروشنده محصولات دیجیتال در این سایت فعالیت نمایند، و هم می توانند همزمان به عنوان بازاریاب یا همکار فروش در این وبسایت بازار خدمات با ما همکاری و شراکت داشته باشند.

برای اطلاع از جزییات و مقررات ابتدا به صفحه شرایط و قوانین خدمات و سپس برای انجام مراحل لازم جهت اقدام، فروشندگان به صفحه ارائه دهندگان سرویس و فروشندگان و بازاریاب ها به ناحیه بازاریاب ها (همکاران فروش) مراجعه فرمایند و در صورت وجود هر گونه سوال یا پیشنهاد با ما تماس حاصل فرمایید تا مذاکرات لازم برای همکاری های مذکور (و حتی بیشتر) بتواند انجام شود.

شما هر چقدر که بخواهید، مانند وبسایت شخصی خود، می توانید از فروشگاه خدمات این وبسایت درآمد زایی نمایید. اگر فروشنده محصولات یا ارائه دهنده سرویس خاصی هستید، مشتری ها و مخاطبین ما سراغ خدمات قدیمی و یا جدید شما در اینجا خواهند آمد و درآمد بیشتری نسبت به قبل خواهید داشت. اگر هم بازاریاب یا همکار فروش هستید، به سادگی در تمامی محصولات/خدمات شریک می شوید و می توانید از تمامی آن درصدی را با توجه به شرایط هر کدام سهیم شوید. بنابراین، شما به اندازه پتانسیل خود می توانید از این بازار سود ببرید و لااقل فعالیت شما در این سایت به عنوان یک منبع درآمد اضافی (و حتی یک رزومه کاری خوب) به شخص یا مجموعه شما کمک رسان خواهد بود، ان شاءا…

 

با تشکر فراوان

محمد صادق رفیعی

طراح و مدیر کل وبسایت های 2018 مارکتینگ و استارتاپ کالیفورنیوم اسمارت مارکتینگ پلنر

طراح و مدیر کل وبسایت های 2018 مارکتینگ و استارتاپ کالیفورنیوم اسمارت مارکتینگ پلنر

 

 

درباره ما ما در این سایت علاوه بر یک سری مقالات و اخبار در مورد مارکتینگ و در زمینه دیجیتال، محصولات/خدمات مارکتینگ و دیجیتال را با کیفیت بالا برای مشتریان و همکاران ارائه می نماییم. خدمات دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، ارائه محصولات دیجیتال (مانند وبلاگ حرفه ای برای سایت شرکت شما...) و بسیاری محصولات و خدمات دیجیتالی و بیزینسی دیگر. فعالیت های ما تماما در قالب کسب و کار مجازی می گنجد؛ اگر چه مشتریان و همکاران ما هم مجازی و هم غیر مجازی هستند چراکه خدمات مارکتینگ و کسب و کار حرفه ای، استراتژیک پلن کوتاه-مدت…

User Rating: 5 ( 1 votes)