ارائه دهندگان سرویس و فروشندگان

Service Providers & Vendors

ارائه دهندگان سرویس و فروشندگان محصولات/خدمات

ما می توانیم در بازار خدمات خود، یک فروشگاه حرفه ای اختصاصی و یک پنل فروشندگی پیشرفته و رایگان در اختیار کسب و کار شما قرار دهیم تا بتوانید خدمات و محصولات دیجیتال/مجازی خود را به راحتی در کنار سایر فروشندگان در فروشگاه خدمات ما نیز به فروش برسانید!

 

افرادی حقیقی یا حقوقی که تمایل دارند تا با ارائه سرویس یا فروش محصولات/خدمات مختلف کسب و کار، مارکتینگ و تبلیغات، شبکه های اجتماعی، بهینه سازی وبسایت و سئو، تولید محتوا، دیجیتال مارکتینک، وس اپراتوری، اینترنت مارکتینک، و سایر موارد مربوط به محصولات دیجیتال و خدمات اینترنتی ، با ما جهت ارائه خدمات با کیفیت بالا و ممتاز همکاری داشته باشند، فرم ثبت نام به عنوان فروشندگی را که در سایت موجود می باشد را تکمیل نمایند تا کل یک خدمات/محصول که با نام آنان نیز قابل عرضه در فروشگاه این وبسایت ما می باشد، به فروش برسد و آنان تمامی کارهای مربوطه را انجام دهند؛ و یا اینکه در صورت نیاز، بخشی از پروژه های ما با کمک آنان طراحی و یا پیاده سازی گردد. همچنین برای توضیحات بیشتر و نحوه همکاری و پرداخت حق الزحمه/سود در این موارد، می بایستی به صفحه شرایط و قوانین خدمات مراجعه فرمایید و مطالب مورد نیاز را مطالعه بفرمایید.

برخی از سرویس هایی که می توانید به عنوان یک سازمان، شرکت، موسسه، استارتاپ، تیم و یا حتی یک شخص حقیقی در این وبسایت ما به طور مستقیم یا غیر مستقیم ارائه نمایید و یا خدمات/محصولات دیجیتالی که از قبل ساختید و یا الان به طور خاص و سفارشی می توانید طراحی نمایید، به عنوان مثال عبارتند از:

 1. تدوین بیزینس-پلن برای ارتقای بازاریابی و فروش در کسب و کار
 2. تهیه مارکتینگ-پلن برای استارتاپ جدید
 3. طراحی اکشن-پلن برای رشد فروش در کسب و کار ها
 4. تحقیق و بررسی بازار آنلاین یک پروژه
 5. امکان سنجی و محاسبات دخل و خرج یک اپلیکیشن ایرانی
 6. تبلیغات اینترنتی برای یک وبسایت ایرانی
 7. طراحی و ساخت یک وبلاگ حرفه ای برای سایت یک شرکت
 8. فروش بات تلگرامی برای انجام کار های خاص تعریف شده در یک وبسایت
 9. کد نویسی و ساخت ربات سازنده بک-لینک الکسا برای سایت های رو به رشد
 10. فروش نرم افزار سرچ ارگانیک گوگل به همراه راه اندازی و پشتیبانی به مدت 1 سال
 11. افزایش ترافیک و یا کاربر های سایت یا اپلیکیشن دلخواه
 12. 25000 نصب تضمینی برای اپلیکیشن های آی.آو.اس و یا 75000 نصب تضمینی برای اپلیکیشن های اندروئید
 13. سرمایه گذاری و شراکت در سرویس های خدمات ارزش افزوده همراه اول، ایرانسل و شرکت مخابرات ایران

 

همکاری ما با شما ارائه دهندگان سرویس و فروشندگان محصولات/خدمات چندین مزیت فوق العاده دارد که شامل موارد زیر می گردد:

 1. شما می توانید به راحتی هر خدماتی که از دستتان بر می آید را که قانونی و اخلاقی نیز باشد، در زمینه مارکتینگ و اینترنت و دیجیتال و … عرضه نمایید.
 2. در حال حاضر ما می توانیم تا 75 % از مبلغ فروش (با احتساب تخفیف ها و کد تخفیف و …) محصولات/خدمات شما را به عنوان کمیسیون (حق الزحمه خدمات) ما به شما پرداخت نماییم.
 3. علاوه بر درآمد از راه چنین خدمات خلاقانه و خاصی، که سودی اضافی برای کسب و کار شما می تواند باشد، می توانید در برنامه بازاریابی ما هم شرکت نمایید تا حداقل 15 % سود بیشتر (کمیسیون فروش هر محصول/خدمات متفاوت است) به ازای فروش محصولات/خدمات خود و هر محصول/خدماتی که با لینک بازاریابی اختصاصی شما از سایت ما به فروش برسد، کسب نمایید.
 4. شما می توانید سایت و کانال های ارتباطی خود را در اینجا به همکاران و مشتریان هدف زیادی نشان دهید که تبلیغ بسیار خوبی برای شخص شما یا برندینگ خدمات شما می باشد. علاوه بر آن، می توانید در سایت یا کانال های خود نیز با استفاده از لینک بازاریابی اختصاصی خود، به وبسایت ما و محصولات/خدمات دیگر یا حتی خدمات خودتان لینک دهید چون این کار به نفع شما می باشد و نه تنها از فروش محصولات/خدمات خود، بلکه از سایر فروش ها نیز می توانید درصدی را کسب نمایید، مثلا 15 % علاوه بر 75 % از محصولات/خدمات خود شما (که می شود 90 % از درآمد)، و مثلا 50 % از بازاریابی خدمات مشاوره کسب و کار کالیفرنیوم اس.ام.پی که استارتاپ همین وبسایت می باشد.
 5. اینجا تنها یک فروشگاه خدمات نیست، بلکه یک بازار برای عرضه و تقاضای خدمات با کیفیت بالا برای شرکت ها و سایت ها … می باشد. در این بازار با همکاری شما ها می توانیم مرکز تجارت دیجیتال بسیار خوبی ایجاد نماییم تا رضایت مشتری ها به حداکثر برسد. برای مثال: یک محصول/خدمات را چند فروشنده/ارائه دهنده عرضه نمایند با قیمت یکسان یا متفاوت، بنابراین با رقابت ایجاد شده در این بستر، ارائه دهندگان سرویس و فروشندگان محصولات/خدمات موظف می شوند تا با کمترین قیمت در بازار ایران بالاترین کیفیت را ارائه نمایند.
 6. در هر زمانی که سرتان شلوغ بود می توانید اعلامیه در فروشگاه خود بزنید که مثلا هفته بعدی سرتان یکم شلوغ است و زیاد نمی توانید پاسخگوی مخاطبین باشید مخصوصا کسانی که قبل از مشتری شما شدن به شما ایمیل می زنند …؛ و یا مثلا اگر سرتان ماه بعدی خیلی شلوغ است یا می خواهید به مسافرت بروید (یا مجموعه شما در ایام تعطیلات سفارشات را انجام نمی دهد …)، هم اعلامیه در فروشگاه اختصاصی خود بزنید و هم وضعیت محصولات خود را پس از هماهنگی و مطلع نمودن ما، به راحتی به موجود نیست (در انبار موجود نیست…) تغییر دهید تا فعلا به طور موقتی گزینه “افزودن به سبد خرید” نمایش داده نشود و سفارش جدیدی موقتا نپذیرید!
 7. بازار خدمات ما تقریبا بی نظیر است در ایران… شاید کم و بیش برخی وبسایت ها مقداری از امکانات، تخصص ها و توانایی های ما را داشته باشند ولی اینکه همزمان، هم فروشگاه آنلاین چند فروشندگی با بهترین امکانات پنل مدیریتی را به طور رایگان در اختیار شما بگذارند، و هم اینکه بتوانید همزمان بازاریابی (همکاری در فروش) هم انجام دهید تا در حدود 15 % از کل محصولات سایت شریک شوید، و هم یک محصول/خدمات رقابتی را چندین فروشنده بتوانند همزمان بفروشند تا در کیفیت و قیمت با هم رقابت نمایند، و هم کلی امتیازات و جوایز به شما تقدیم گردد که با آن ها می توانید به محتواهای پریمیوم بازار نیز دسترسی پیدا نمایید و در قرعه کشی ها شرکت نمایید و …، کاملا استثنایی و فوق العاده می باشد.

 

کار ما برای شما همکارانی که ارائه دهندگان سرویس و فروشندگان محصولات/خدمات هستید، و همچنین برای مشتریان ما و شما از طریق پلتفرم این وبسایت، خیلی ساده و مفید هست؛ اگرچه در ایران تقریبا بی نظیر( و به احتمال زیاد اولین هستیم در ایران! )، در دنیا کم شباهت و به لحاظ فنی و بیزینسی (طراحی سایت و تکنولوژی زیر ساخت و فانل های دیجیتال مارکتینگ و …) بسیار پیچیده و مشکل هست. به هر حال اگر تمایل دارید تا از این خدمات و زیر ساخت های ما استفاده کنید و محصولات/خدمات مارکتینگ و یا دیجیتال را با کیفیت بالا عرضه کنید، کافی است که به راحتی از لینک زیر وارد صفحه توضیحات ثبت نام فروشندگی شوید و سپس با مطالعه توضیحات ساده آن به سرعت و به راحتی با عنوان ارائه دهنده سرویس یا فروشنده ثبت نام نمایید:

Service Providers & Vendors Registration

همین حالا اقدام کنید:

https://services.2018marketing.ir/vendor-registration