امتیازات و جوایز

امتیازات و جوایز

 

1) امتیاز طلایی:

با هر روز عضو سایت ما بودن (مشترک رایگان، خریدار، فروشنده / ارائه دهنده سرویس، بازاریاب / همکار فروش …)، 10 امتیاز از ما به عنوان هدیه اشتراک در بازار سایت ما دریافت خواهید نمود. پس هر چه زود تر در سایت ما ثبت نام نمایید حتی اگر فعلا نمی خواهید خرید یا فعالیت خاص دیگری انجام دهید… همین که زودتر عضو سایت ما شوید، بیشتر و زودتر هدیه روزانه 10 امتیاز طلایی نصیب شما خواهد شد.

در حال حاضر تنها با امتیاز های طلایی که کسب می نمایید می توانید از محتوای پریمیوم در سایت ما بازدید نمایید، چراکه محتوای پریمیوم بر خلاف محتوای رایگان برای افرادی که تلاش نموده اند و امتیازات طلایی ذخیره نموده اند، با کسر نمودن مثلا 200 عدد امتیاز طلایی از حساب شما که 50 % آن نیز به نویسنده (مثلا مدیر سایت) می رسد که سود (حق الزحمه) نویسنده آن محتوا بابت نوشته ها و سایر محتوای با ارزشی که در اختیار بازار سایت ما قرار داده انتقال خواهد یافت. کل امتیازهای اهدایی از طرف بانک مرکزی بازار مرکز تجارت دیجیتال (مدیر کل وبسایت) می باشد و هزینه مثلا 200 امتیاز طلایی بابت محتوای پریمیوم نیز به خزانه داری بانک مرکزی (حساب مدیر کل وبسایت) واریز خواهد شد.

 

golden-points

 

 

برای خرید از فروشگاه سایت ما، هم می توانید از درگاه های بانکی (یا PSP) استفاده نمایید و هم می توانید از طریق کیف پول حساب خود محصولات یا خدمات سایت را با قیمت ریالی آن خریداری نمایید. به علاوه، از طریق پرداخت با “امتیاز های طلایی” هزینه خرید محتواهایی که پریمیوم هستند (محتوای پریمیوم می تواند شامل خدمات و محصولاتی نیز باشد…) را پرداخت نمایید و خرید سریع و راحتی داشته باشید.

 

*** توجه داشته باشید که امتیاز طلایی و سایر امتیازات (برگ سبز و لوح تقدیر) قابل خریداری یا مبادله با پول نمی باشند. سایر جوایز از جمله کد تخفیف و جایزه قرعه کشی و … به افراد دارای این امتیازات به عنوان هدیه از طرف ما می باشد. لذا سوء تفاهم پیش نیاید که ما از شما بابت امتیاز ها پولی می گیریم چون این طور نیست… ما به هر کسی هر میزانی که دوست داشته باشیم می توانیم هدیه تقدیم کنیم… و تبادلات امتیازی در این سایت اصلا مشکل شرعی، اخلاقی یا قانونی پیدا نمی کند! ما هم به لحاظ مسائل مالی و غیره نمی توانیم ارزش ریالی به امتیازات بدهیم چون مثلا یکی از محصولات یا خدمات مبلغی دارد و اگر شخصی آن را با پول و دیگری با امتیاز خریداری کند، جدای از اینکه باید پول فروشنده و بازاریاب آن را بدهیم، در سیستم مالی و حسابداری ما نیز مبلغ دریافت شده لحاظ خواهد شد در حالیکه ما پولی دریافت نکرده ایم اگر با امتیازات خریداری شده باشد… بنابراین برای اینکه درگیر این مسائل و مشکلات نشویم، تنها در محتواهای پریمیوم که قابل خریداری با امتیازات است بدون پول می تواند سفارشی (محصولات دیجیتال، خدمات مارکتینگ و …) انجام گردد. لذا ما درگاه پرداخت فروشگاه محصولات/خدمات خود با انواع امتیازات را غیر فعال کردیم (اگرچه به لحاظ فنی طبق تست هایی با موفقیت انجام دادیم به راحتی می توانست فعال باشد ولی عمدا آنرا غیر فعال نموده ایم) و معادل ریالی برای امتیازات مختلف در سایت ما وجود ندارد.

 

در حال حاضر، بابت بازدید روزانه از سایت ما، 1 امتیاز طلایی دریافت خواهید نمود. بابت بازدید هر مطلب (مثلا یک صفحه مقاله و یا یک صفحه محصول…) 1 امتیاز طلایی دریافت می نمایید. بابت انتشار یک مطلب (مثلا یک مقاله توسط یک نویسنده وبسایت) 300 امتیاز طلایی و بابت انتشار یک محصول جدید 200 امتیاز طلایی دریافت خواهید نمود. بابت انتشار کامنت های خوب که پذیرفته می شنود برای انتشار عمومی، 20 امتیاز طلایی بدست خواهید آورد و بابت کامنت های اسپم 5 امتیاز طلایی کسر خواهد شد و بابت کامنت های غیر مفید که حذف کردیم 1 امتیاز کسر خواهد شد. بابت کلیک بر روی لینک زیر (به صورت واحد… یعنی تکراری نه، فقط یکبار!) پس از ورود به حساب کاربری، 15 امتیاز دریافت خواهید نمود:

Marketing_Shop

 

پس از ورود به حساب کاربری خود، برای ارجاع دادن هر بازدید از لینک زیر 20 امتیاز طلایی و بابت هر عضویت (ایجاد حساب کاربری) 50 امتیاز طلایی دریافت خواهید نمود (این لینک ارجاع فقط برای کاربرهای این سایت و در حال لاگین بودن کار می کند نه بازدید کنندگانی که عضو اینجا نیستند). لازم به ذکر است که از هر IP فقط یکبار مجوز داده می شود برای این مورد (باید ID ارجاع خود را در آن جایگزین نمایید):

services.2018marketing.ir/free-registration-subscription/?mref=referral_ID

کسانی که همین فرم ثبت نام رایگان را تکمیل نمایند  20 امتیاز طلایی، و افرادی که فرم صفحه تماس با ما را تکمیل نمایند 10 امتیاز طلایی دریافت خواهند نمود.

 

بابت هر ارجاعی که منجر به عضو شدن یک بازاریاب( همکار فروش ) در ناحیه بازاریاب ها (همکاران فروش) گردد، 100 امتیاز طلایی و بابت هر ارجاع بازدیدکننده 10 امتیاز طلایی، و هر ارجاعی که به فروش منجر گردد 1000 امتیاز طلایی به شما اهدا خواهد گردید. لازم به ذکر است که ما معمولا 15 % از سود هر یک از محصولات/خدمات را نیز با بازاریاب آن کمیسیون ریالی به صورت واریز به کارت بانکی پرداخت می نماییم (برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صفحه شرایط و قوانین خدمات مراجعه نمایید).

افرادی که نقد و بررسی محصولات/خدمات را پس از خرید و تجربه به عنوان مشتری انجام دهند، بابت نوشتن نظرات خوبشان 200 امتیاز طلایی دریافت خواهند کرد.

 

 

2) برگ سبز:

برگ سبز در واقع نوعی امتیاز سطح بالا می باشد که با آن می توانید قدرت زیادی پیدا نمایید و از مزایای خاص و ویژه ای در حساب کاربری خود در این وبسایت استفاده نمایید. شما می توانید با ما تماس بگیرید و در خواست نمایید تا مقداری از امتیازات طلایی خود را به برگ سبز تبدیل نمایید (هر یک برگ سبز معادل 1000 امتیاز طلایی است). همانطور که ذکر شد، ما امتیازی که با آن خرید و فروش به جای پول واقعی صورت گیرد نداریم، لذا این سوء تفاهم پیش نیاید که می توان با پول برگ سبز خرید یا برگ سبز را به پول تبدیل نمود، چون ما هیچ گونه امتیازی که ارزش ریالی داشته باشد نداریم!

 

kratom_green-card

 

در هنگام ثبت نام در سایت 3 برگ سبز هدیه خواهید گرفت و نویسنده ها در هنگام انتشار یک مطلب (مقاله آموزشی، اخبار …) 4 برگ سبز دریافت خواهند نمود. فروشنده ها در هنگام انتشار یک محصول جدید 2 برگ سبز دریافت می نمایند. به ازای هر کامنت تایید شده نیز 1 برگ سبز دریافت می نمایید.

با ارجاع هر عضو (به روش توضیح داده شده فوق در قسمت امتیازات طلایی) 2 برگ سبز دریافت خواهید نمود.

کسانی که فرم ثبت نام رایگان را تکمیل نمایند  2 برگ سبز، و افرادی که فرم صفحه تماس با ما را تکمیل نمایند 1 برگ سبز دریافت خواهند نمود.

بابت هر ارجاعی که منجر به عضو شدن یک بازاریاب( همکار فروش ) در ناحیه بازاریاب ها (همکاران فروش) گردد، 3 برگ سبز و هر ارجاعی که به فروش منجر گردد، 9 برگ سبز به شما اهدا خواهد گردید. لازم به ذکر است که ما معمولا 15 % از سود هر یک از محصولات/خدمات را نیز با بازاریاب آن کمیسیون ریالی به صورت واریز به کارت بانکی پرداخت می نماییم (برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صفحه شرایط و قوانین خدمات مراجعه نمایید).

افرادی که نقد و بررسی محصولات/خدمات را پس از خرید و تجربه به عنوان مشتری انجام دهند، بابت نوشتن نظرات خوبشان 1 برگ سبز دریافت خواهند کرد.

 

 

 

3) لوح تقدیر:

در هنگامیکه مشتری یا فروشنده (ارائه دهنده سرویس) یا بازاریاب (همکار فروش) خوبی باشید و راضی بوده باشید از معامله/تجارتی که انجام دادید، یک عدد “لوح تقدیر” از ما دریافت خواهید نمود. همانطور که حق با مشتری می باشد و هدف اصلی ما کسب رضایت مشتریان با ارائه خدمات خوب و با کیفیت بالا می باشد، اگر تجارت/معامله انجام شده، توسط هر فروشنده/ارائه دهنده خدماتی صورت پذیرد (که نتایج آن را ما نیز بررسی می نماییم…) و مشتری راضی نباشد، پول مشتری به حساب برگشت داده خواهد شد اگر بر طبق شرایط و قوانین خدمات انجام نشده باشد و در این خرید و فروش مشتری یا فروشنده راضی نبوده باشند از این همکاری یا معامله! لذا پس از انجام هر خدمات به صورت موفقیت و رضایت آمیز، در اینجا از مشتری و فروشنده خواهش می نماییم تا به صفحه تماس با ما بروند و فرم آنلاین تماس با ما را با موضوع “رضایت از همکاری و معامله” تکمیل و برای ما ارسال نمایند تا به صورت مکتوب و مستند رضایت آنها را بدانیم، چرا که در صورت عدم رضایت طبق قوانین سایت، معامله کنسل یا … خواهد شد. لذا کافی است تا با مطلع نمودن ما از رضایت خود، به مشتری و فروشنده خوب ما تبدیل شوید و ما نیز به صورت مستند از کیفیت خوب عرضه و تقاضا در سایت خود مطلع گردیم. در مورد بازایاب ها/همکاران فروش نیز شیوه کار مشابه می باشد و پس از دریافت حق الزحمه خود می بایستی به همین روش با ما تماس حاصل نمایند و رضایت خود را اعلام نمایند. برای سهولت همه افراد حقیقی یا حقوقی می توانند پس از مدتی این کار را انجام دهند و نیازی نیست که همان روز یا پس از هر سفارش این عملیات را انجام دهند. لوح تقدیر را ما با افتخار به عنوان بالاترین سطح امتیاز در این وبسایت تقدیم شما می نماییم که با آن می توانید از تخفیفات و جوایز ویژه ای بهره مند شوید (و داشتن لوح تقدیر از بازار مرکز تجارت دیجیتال هم افتخاری است که به رزومه شما می تواند افزوده شود…)، و همچنین به عنوان عضو ویژه در پورتال اس.ام.پی از خدمات بسیار خاصی به شکل متمایزی می توانید استفاده نمایید.

crystal_award - gratitude reward

 

شما در صفحه جزییات امتیازات و جوایز مربوط به حساب شما می توانید اطلاعات مربوط به خود را به صورت مشروح و مفصل ملاحظه فرمایید.

 

لازم به تذکر می باشد که تمامی امتیازات مجازی می باشد و شما چیزی به عنوان امتیاز طلایی یا برگ سبز یا لوح تقدیر به صورت غیر مجازی و فیزیکی دریافت نخواهید نمود! اگر چه بر اساس سطح رضایت و تعداد امتیازات و جوایز مجازی که شما دریافت نمودید، شاید با قرعه کشی و یا حتی بدون قرعه کشی به صورت دوره ای از ما جوایز نقدی و یا غیر نقدی به صورت واقعی و فیزیکی نیز دریافت نمایید. مثلا ما ممکن است که به فروشندگان یا بازاریاب ها، مشتریان یا حتی کاربران رایگان سایت؛ در هر 6 ماه یکبار، لوح تقدیر واقعی تقدیم نماییم که شما مثلا 1.000.000 امتیاز طلایی یا مثلا 1000 برگ سبز یا 40 لوح تقدیر از بازار مرکز تجارت دیجیتال دریافت نموده اید. در واقع برای این موضوع نیز در حال برنامه ریزی هستیم و اطلاعیه های مربوط به جوایز و قرعه کشی های واقعی و فیزیکی نیز در همین صفحه بعدا اعلام و بروز رسانی خواهد گردید.

 

در حال حاضر فعلا تا به اینجای کار، ما 4 سطح کاربر به لحاظ میزان و نشان فعالیت داریم که هر چه امتیازات بیشتری کسب نموده باشند در سیستم وبسایت ما به سطح بالاتری می رسند که به شرح زیر می باشد:

1- سطح اول_ نشان طلا (Level-1: Gold Badge):

کاربر هایی که در مجموع به 20 امتیاز طلایی دست یافته باشند، نشان طلا کسب خواهند نمود.

gold-badge

 

 

2- سطح دوم_ نشان پلاتین (Level-2: Platinum Badge):

کاربر هایی که در مجموع به 400 امتیاز طلایی و 1 برگ سبز دست یافته باشند، نشان پلاتین کسب خواهند نمود.

platinum-badge

 

 

3- سطح سوم_ نشان متخصص (Level-3: Expert Badge):

کاربر هایی که در مجموع به 8000 امتیاز طلایی و 10 برگ سبز و 3 لوح تقدیر دست یافته باشند، نشان متخصص کسب خواهند نمود.

expert-badge

 

 

4- سطح چهارم_ نشان قهرمان (Level-4: Hero Badge):

کاربر هایی که در مجموع به 160.000 امتیاز طلایی و 100 برگ سبز و 15 لوح تقدیر دست یافته باشند، نشان قهرمان کسب خواهند نمود.

hero-badge

 

 

شما در صفحه جزییات امتیازات و جوایز مربوط به حساب شما می توانید اطلاعات مربوط به خود را به صورت مشروح و مفصل ملاحظه فرمایید.