Marketing Ups & Downs in 2018

Marketing Ups & Downs in 2018

Marketing Ups & Downs in 2018

سلام… وقت بخیر

در سال 2018 اتفاقات زیادی به لحاظ اقتصادی، فرهنگی و … رخ داده و پیش بینی میشه که تحولات کسب و کار زیادی مخصوصا به لحاظ خدمات فناوری اطلاعات و تکنولوژی در پیش رو باشه… ولی به هر حال استارتاپ یا کسب و کار شما اگر استارت خورده و شروع شده با هر پلن و برنامه ای، نمی تونه تغییرات ناگهانی زیادی داشته باشه، مگر اینکه هنوز در فاز طراحی و برنامه ریزی باشین که اونوقت بهتره توجه خیلی بیشتری به فراز و نشیب های سال 2018 تا 2025 داشته باشید.

پیش بینی ها زیادی در مورد سال 2000، سال 2006، سال 2012 شده بود که چه اتفاقاتی خواهد افتاد… چه به لحاظ اقتصادی چه تحولات جهانی… ولی سال 2018 دیگه 3 تا 6 سال رو به ترتیب و پشت سر هم گذرونده و پیشگو های بزرگی بر اساس شواهد و مدارک مهمی پیش بینی می کنند که اتفاقات بسیار مهمی در جهان میافته، و در هر کشوری که زندگی یا کار می کنید حتما بی تاثیر از این حوادث و تحولات نخواهد بود.

مخصوصا شما مدیران، سرمایه گذاران و همکاران گرامی که بیشتر مشغول کسب و کار های تولید ملی و کارآفرینی هستین، که کار بسیار خوب و با ارزشی هست؛ شاید بهتر باشه این نکته رو در نظر داشته باشید که حتی اگر در سطح ملی هیچ اتفاق بزرگ و حساسی رخ نده، به لحاظ تحولات اقتصادی و … در کل دنیا، تولید و خرید و فروش شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. لذا پیش بینی میشه که مشاغل و کسب و کارهای خدماتی ریسک کمتر و آینده بهتری رو داشته باشند و شاید بد نباشه که مقداری از منابع و سرمایه هاتون رو بر روی خدمات ملی و اشتغال زایی در کسب و کار های خدماتی و تخصصی صرف کنید.

نکته مهم دیگه اینه که با سرعت گرفتن تحولات ذکر شده به خاطر کلیه مسائل پیچیده اقتصادی و جهانی… که به عوامل زیادی مربوط خواهد شد، شرکت ها و استارتاپ هایی که از فناوری و تخصص بهره بیشتری می برند، می توانند نه تنها در این بالا و پایین ها نجات پیدا کنند، بلکه از رقبای بیزینسی خود به سرعت پیشی بگیرند و سهم غالب بازار رو در دست بگیرند.

 

Marketing Ups & Downs in 2018

 

اگر هر سوالی داشتین می تونین با ایمیل سایت در تماس باشید و یا برای مشاوره با شماره 09385598287 تماس بگیرید از طریق تلگرام یا موبایل، تا راهکار های جامع مارکتینگ برای کسب و کار شما ارائه کنیم.

 

با تشکر فراوان

پورتال اس.ام.پی

SMP.2018Marketing.com

 

Cf SMP – Californium Smart Marketing Planner, 2018Marketing Network

 

Marketing Ups & Downs in 2018 سلام... وقت بخیر در سال 2018 اتفاقات زیادی به لحاظ اقتصادی، فرهنگی و ... رخ داده و پیش بینی میشه که تحولات کسب و کار زیادی مخصوصا به لحاظ خدمات فناوری اطلاعات و تکنولوژی در پیش رو باشه... ولی به هر حال استارتاپ یا کسب و کار شما اگر استارت خورده و شروع شده با هر پلن و برنامه ای، نمی تونه تغییرات ناگهانی زیادی داشته باشه، مگر اینکه هنوز در فاز طراحی و برنامه ریزی باشین که اونوقت بهتره توجه خیلی بیشتری به فراز و نشیب های سال 2018 تا 2025 داشته باشید.…
در لینکداین و سایر شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید!

دنبال کنین و نظر بدین، ممنون!

امتیاز بدین لطفا

در لینکداین و سایر شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید!

Follow me in LinkedIn
User Rating: 5 ( 1 votes)

Leave a Comment