تبلیغات در لینکداین – دریافت و انتشار تبلیغ در لینکداین به صورت حرفه ای

تبلیغات در لینکداین – دریافت و انتشار تبلیغ در لینکداین به صورت حرفه ای

تبلیغات در لینکداین – دریافت و انتشار تبلیغ در لینکداین به صورت حرفه ای

 

احتمالا تا به حال تبلیغات پولی (اسپانسری) برای استخدام و مقاصد شغلی دیگر را در لینکداین دیده اید یا درباره آن چیزهایی شنیده اید؛ ولی ما به جای این گونه تبلیغات در لینکدین، با روشی بومی سازی شده در ایران، تبلیغات در لینکداین را انجام می دهیم، بدون اینکه نیاز به پرداخت پول به سایت لینکداین باشد:

از طریق صفحات افراد متخصص و سرشناس ایرانی در این رسانه اجتماعی و بین المللی!

تبلیغات در لینکداین – دریافت و انتشار تبلیغ در لینکداین به صورت حرفه ای
LinkedIn B2B CPE Advertising

 

For Advertisers:

=> برای افرادی که تمایل به سفارش تبلیغ دارند:

کالیفورنیوم اس ام پی به همراه خدمات بازار مرکز تجارت دیجیتال می تواند تبلیغات حرفه ای در سایت معروف لینکداین را برای برند، محصولات یا خدمات دلخواه شما انجام دهد که برای مخاطبان ایرانی و به صورت هدفمند در صفحات شخصی یا شرکتی ایرانی مرتبط به نمایش در خواهد آمد و می تواند شامل متن، لینک و عکس یا ویدیو نیز باشد.

شاید بتوان گفت برای اولین بار در ایران به صورت حرفه ای و منسجم این طرح بدین شکل هدفمند و هوشمندانه در حال اجرا هست. شاید مشابه آن را قبلا دیده باشید ولی زود قضاوت نکنید، کار ما دارای جزییات و ظرافت هایی هست که آن را از سایر شرکت هایی که چنین کاری را انجام می دهند متمایز می نماید و کاملا به صورت خلاقانه و نوآورانه توسط خود ما طراحی و پیاده سازی گردیده است.

 

از مزیت های رقابتی این تبلیغات به این شکل خاص و منحصر بفرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- این یک تبلیغ کلیکی به شکل ویژه می باشد، که هزینه پرداخت به میزان ارتباط قوی آن با مخاطبین بستگی دارد، مانند تعداد کلیک بر روی لینک، بازدید پست، تعداد افراد منحصر بفرد کلیک کننده، مرتبط بودن صفحه ای که در آن تبلیغات صورت می گیرد و بسیاری پارامتر های دیگر… که به آن سی پی ای می گویند (CPE).

2-این تبلیغ حالت حرفه ای دارد و در بستری کاری و حرفه ای لینکداین که برترین پلتفرم B2B در دنیا شناخته شده است قرار می گیرد و اکثر مخاطبین این تبلیغات متخصصین و افراد تحصیل کرده ایرانی هستند.

3- ما متن تبلیغ،گرافیک عکس یا ویدیو، لینک و صفحه فرود، نرخ تبدیل و … را برای شما در کار تبلیغاتی شما ابتدا آنالیز و برسی می نماییم و قبل از اجرای کمپین به شما مشاوره تخصصی خواهیم داد تا بالاترین نرخ تبدیل و بهترین نتیجه را برای استراتژی مورد نظرتان بتواند ایجاد نماید.

4- شما می توانید با استفاده از شبکه تبلیغاتی ما در لینکداین، یک اینفلوئنسر مارکتینگ کاری و حرفه ای را در بهترین و موثرترین شکل خود انجام دهید. مثلا شما می توانید 2000 کلیک از 20 مدیر، مشاور و یا متخصص بزرگ و معروف ایرانی سفارش دهید تا آن ها برند شما یا محصولات/خدمات شما را برای شما تبلیغ نمایند، چرا که ما آنها را در شبکه تبلیغاتی خود داریم و برخی از آنها دارای پیج های بسیار پر طرفدار و دارای کانکشن ها و فالوور های بسیار زیادی می باشند و طرفداران زیادی نیز دارند که اکثرا متخصصین ایرانی می باشند.

5- ما می توانیم در یک نیچ مارکت خاص برای شما تبلیغ کنیم، مثلا اگر نیازمند این هستید که فقط آژانس های تبلیغاتی دیگر شما رو مورد حمایت قرار دهند و تبلیغ شما رو بر روی پیج مرتبط و هدفمند خود قرار دهند، ما به همین شکل برای شما نیچ مارکتینگ انجام می دهیم، و از آنجایی که این یک شبکه تبلیغاتی کاری و حرفه ای می باشد که مخاطبان آن اکثرا صاحب کسب و کار می باشند، لذا این تبلیغات ما می تواند به شکل متمرکز به حالت B2B Niche Marketing برای شما انجام گردد و شما هزینه ای برای تبلیغ در صفحات غیر مرتبط پرداخت ننمایید.

6- سرعت اجرای کمپین تبلیغاتی متناسب با اهداف و استراتژی های مارکتینگ شما می تواند تنظیم گردد که مثلا شما در 48 ساعت کل تبلیغات و سفارش خود را تکمیل نمایید یا اینکه مثلا 24 ساعت بر روی 7 پیج مرتبط قرار گیرد که در کل به مدت یک هفته این کمپین ادامه داشته باشد با #هشتگ و لینک دلخواه شما…

7- ما از هر روشی که امکان پذیر باشد و شما تمایل به ترکینگ و آنالیز کلیک ها و بازدید ها و … داشته باشید استفاده می نماییم و با حداکثر کیفیت امکان پذیر با بروز ترین تکنولوژی ها و روش های نوین در دنیا از کیفیت بالای این تبلیغات سعی می کنیم در هر کمپین اطمینان حاصل نماییم. لذا هر آن چیزی که قابل رصد باشد و بتوان آن را تحلیل و بررسی نمود، با کمک شما (مثلا شما بر روی سایت یا لندینگ پیج خود کد های ترکینگ لازم را قرار دهید و خود نیز از جزییات کمیین و کیفیت کار آگاه شوید…) می توانیم انجام دهیم، و از اعتبار برند و کمپین نیز تا حد ممکن محافظت نماییم.

8- همچنین می توانیم کل کمپین را برای شما جهت بهینه نمودن نتایج خروجی، از ابتدا به لحاظ فنی و دیجیتال مارکتینگ طراحی و پیاده سازی نماییم. البته جدای از مشاوره، می توانید طراحی عکس اینفوگرافیک یا ویدیو موشن گرافیک، طراحی سایت و صفحه فرود یا ایمیل مارکتینگ برای فالوو آپ بازدید کنندگان و … را نیز به عنوان یک کار جداگانه نیز به ما سفارش دهید تا همه آن را برای بالاترین و بهترین نتایج برای شما طراحی و اجرا نماییم و سپس کل کمپین شما را مدیریت و آنالیز نماییم.

9- نحوه بیزینس-مدل کاری ما:

شما در نهایت جهت پرداخت هرینه این کار تبلیغاتی می توانید مبلغی را که به شما اعلام می نماییم به صورت یکجا برای کل کمپین و یا به صورت گام به گام در هر مرحله از تبلیغ از طریق سفارش تبلیغات در شبکه های اجتماعی در همین سایت پرداخت نمایید. مثلا شما 100 کلیک می خواهید و بابت آن به شما می گوییم که برای فلان کار تبلیغاتی باید حداقل 3000 تومان به ازای هر کلیک پرداخت نمایید، یعنی 300 هزار تومان. پس از اجرای کمپین شما ممکن است کمی بیشتر هم کلیک و… دریافت نمایید که بعد برای ادامه کار در گام بعدی که شما مثلا 200 کلیک حداقل 5500 تومانی می خواهید باید ابتدا 1.100.000 تومان پرداخت نمایید تا آن را برای شما انجام دهیم، و به همین روال کار می تواند ادامه یابد… یا اینکه شما مثلا 4 میلیون تومان یکجا برای کل یک کمپین پرداخت نمایید و ما اینقدر کلیک و … به سمت تبلیغ شما هدایت می کنیم تا آنرا تکمیل نماییم. ما همیشه سعی می کنیم طرفدار حقوق مشتری باشیم و شما مشتریان گرامی را راضی نگه داریم و بیش از سفارش شما کار را تبلیغ کنیم، نه اینکه خدایی نکرده کم کاری صورت گیرد، یعنی مثلا شما با پرداخت 4 میلیون تومان شاید به اندازه 4.2 میلیون تومان تبلیغات دریافت نمایید.

 

This is a professional B2B CPE method for Advertising on Linkedin in Iran!

 

هزینه هر کلیک در این تبلیغات ما بین 500 + 10% (550 تومان) الی 5000 + 10% (5500 تومان) می باشد، که آن 10 % حق الزحمه تبلیغات ما می باشد و مبلغ 500 الی 5000 هزار تومان مستقیما به ناشر های آن تبلیغات در لینکداین پرداخت می گردد (یعنی سود ما از این کار حداکثر 50 الی 500 تومان به ازای هر کلیک می باشد، چراکه ما هزینه هایی دیگری نیز داریم در این میان… ). شاید فکر کنید که معمولا هزینه تبلیغات کلیکی در ایران کمتر از 500 تومان است نه بیشتر. خوب دلیل آن کیفیت بالا و زحمت زیاد این گونه تبلیغات است و آن نرخ هزینه برای CPC می باشد ولی این تبلیغات B2B CPE می باشد و خیلی با ارزش تر می باشد.

در ضمن، اگر فکر می کنید، هر چه با هزینه کمتر تبلیغ کنید و ترافیک، بازدید کنندگان، کاربران، مشتریان… ارزان تری بدست آورید، خیال کنید مارکتینگ بهتری انجام داده اید و باید خوشحال تر باشید و این به نفع شما هست؛ سخت در اشتباه هستید و این برداشت لزوما درست نیست! چون تبلیغات و مارکتینگ بی کیفیت و ارزان، نتیجه مثبت کمتری خواهد داشت و نباید بابت آن خوشحال باشید. مثلا شما ممکن است برای 1000 بازدید کننده مبلغ 100 هزار تومان پرداخت کنید و تنها 1 نفر کاربر فعال یا مشتری شما گردد، در حالیکه با پرداخت 100 هزار تومان در اینجا ممکن است 100 بازدید دریافت کنید که منجر به 10 کاربر فعال تر یا مشتری بهتر گردد. بنابراین درست است که بیشتر هزینه کرده اید بابت هر کلیک که فردی به سایت یا اپلیکیشن یا … شما بیاید و از آن بازدید و استفاده نماید، ولی درعوض شما نتیجه بهتری دریافت کرده اید که با ترافیک و تبلیغات ارزان بدست نمی آمد… خلاصه یعنی اینکه تبلیغات ما به ظاهر گران است ولی در واقع برای مارکتینگ شما ممکن است به صرفه تر و ارزان تر تمام گردد!

 

در صورت تمایل برای سفارش تبلیغ، از طریق ایمیل یا لینکداین یا واتساپ با ما تماس حاصل نمایید:

Californium.SMP@gmail.com

+989385598287

https://www.linkedin.com/in/cfsmp

 

 

برای ساخت لینک UTM که می توانید در گوگل آنالیتیکس آن را در قسمت کمپین ها دنبال نمایید می توانید از این سایت که متعلق به گوگل می باشد استفاده نمایید و سپس آن را توسط Bit.ly کوتاه نمایید:

https://ga-dev-tools.appspot.com/campaign-url-builder

 

 

For Publishers:

=> برای افرادی که تمایل به انتشار تبلیغ دارند:

کسب #درآمد_تضمینی از طریق همین #لینکداین!!!

کافی است که با قرار دادن یک #مطلب به همراه یک #لینک کوتاه شده (از یک لینک ترکینگ کمپین / آنالیتیکس …) در #صفحه شخصی یا شرکتی خود در همین لینکداین، بین 500 الی 5000 تومان به ازای هر #کلیک به صورت #تضمینی از ما دریافت نمایید (میزان مبلغ دقیق بستگی به تعداد بازدید، کلیک، تعداد افراد منحصر بفرد بازدید کننده ، مخاطبین شما، مرتبط بودن صفحات شما و مطالب شما  و … دارد) لذا این یک شیوه راحت و مطمئن برای #درآمدزایی از راه فعال بودن شما در لینکداین می باشد!
This is a Professional High Quality CPE Advertising on Linkedin!
اگر شما صفحه خوب و #هدفمندی در لینکداین دارید و #پست هایی که ارسال می نمایید می تواند حداقل 200 بازدید دریافت نماید؛ همین حالا به ما پیغام دهید در لینکداین جهت همکاری، و بفرمایید که
1) شما چند کانکشن دارید؟
2) موضوع کاری شما و مطالب صفحه شما دقیقا چیست؟
3)  جهت همکاری شماره موبایل خود را اعلام فرمایید
شما اگر جهت چنین #تبلیغاتی با ما همکاری داشته باشید، می توانید مثلا روزی 20 تا 2000 تومان درآمد داشته باشید به عنوان مثال برای حالت متوسط از یک پیج خوب و هدفمند دارای حدود 1500 #کانکشن یا #فالوور، یعنی مثلا ماهیانه یک میلیون و دویست هزار تومان درآمد راحت و بی دردسر…

Leave a Comment